Bize Ulaşın:444 36 50
Adres:13 Mart Mah. Şerit M.Remzi YERSEL Cad No:8 Artuklu/MARDİN

Servislerimiz

Genel cerrahi, vücutta sistemik ve yerel sorunların cerrahi yöntemlerle tedavisi yanında, genel prensipler (yara iyileşmesi, yaralanmaya metabolik ve endokrin cevap gibi) konuları içeren ve gelişimleri açısından pek çok cerrahi ve temel tıp dalını etkilemiş bir teknik disiplindir.

Genel Cerrahi Bölümü, ilgi alanın genişliği nedeni ile birçok disiplin ile işbirliği içinde ve eş güdümlü olarak çalışmaktadır.

Genel Cerrahi hastalarının büyük bölümünü çeşitli tipte kanser vakaları oluşturur. Bu hastalar için tanı, ameliyat ve sonraki tedavi aşamalarının planlanmasında Gastroenteroloji, Radyoloji/Girişimsel Radyoloji, Patoloji, Medikal ve Radyasyon Onkolojisi ile işbirliği içinde çalışılmaktadır.

MARDİNPARK HASTANESİ’NDE GENEL CERRAHİ

Hastanemiz genel cerrahi bölümünce her türlü cerrahi ameliyat (fıtık, safra kesesi,karaciğer,mide,barsak,guatr,varis,meme hastalıkları,hemoroit, anal fissür ve fistül) son model cihazlarla donatılmış ameliyathanemizde uygun, steril şartlarda başarı ile yapılmaktadır.

Safra kesesi ameliyatında altın standart olarak kabul edilen laparoskopik safra kesesi ameliyatı (kapalı ameliyat) tecrübeli uzman cerrahımızla uygulanmaktadır.Bu sayede hastalar daha kısa sürede taburcu olabilmekte ve daha az ağrı çekmektedir.

Meme hastaları son model mamografi cihazları ve renkli dooppler USG ile erken dönemde teşhis edilerek gerekli tedavileri geç kalınmadan yerine getirilmektedir.Hastanemiz genel cerrahi kliniği olarak ilkemiz,her zaman yeniliğe açık olmak ve son teknolojiden faydalanmaktadır.

Her Hakkı Saklıdır ©ÖZEL MARDİN PARK HASTANESİ 2018