Bize Ulaşın:444 36 50
Adres:13 Mart Mah. Şerit M.Remzi YERSEL Cad No:8 Artuklu/MARDİN

Kurumsal

KALİTE POLİTİKAMIZ ;

Yasa ve yönetmeliklere uygun olarak,

Toplumsal sorumluluğun bilincinde,

Hasta haklarına saygılı,

Hasta ve çalışan memnuniyetini,

Güvenliğini ön planda tutan,

Bilimsel gelişmeleri takip eden,

Tıbbi deontoloji ve meslek etik kurallarına bağlı,

Çalışanlarına sunduğu gelişmiş eğitim olanakları ile Kanıta dayalı yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunarak, VİZYONUMUZA ULAŞMAKTIR.

 BİZ SİZİN İÇİN VARIZ; ÇÜNKÜ SAĞLIK BİZİM İŞİMİZ

Daha Kaliteli

hizmet verebilmek için çalışıyoruz

Toplam Ameliyat Sayısı
32.196

Yatak Sayısı
130

Toplam Çalışan Sayısı
350

Hastanemizde Doğan Bebek Sayısı Toplam
1529

Vizyonumuz

Mevcut çalışanların üyesi olmaktan gurur duyduğu, çalışanları ile bütünleşmiş, sağlık profesyonellerinin öncelikle tercih ettiği, hastaların güvenle başvurduğu bölgede-ülkede ve dünyada lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ ; 

• Önce İnsan

• Hasta ve Yakınlarının Haklarına Saygı

• Topluma, Çevreye ve Yasalara Saygı

• Kalıcı Güven

• Tıbbi Deontoloji ve Etik’e Uyum

• Bilimsellik

• Çağdaşlık

• Ulaşılabilir Olmak

• Sürdürülebilirlik

Misyonumuz

Yüksek nitelikli sürekli eğitilen çalışanları ile etik değerlerden ödün vermeden hastalarının hakkını gözeten, modern fiziki altyapı ve teknolojik olanaklarla, hızlı, doğru, kanıta dayalı ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak, Hastalarımızın kendilerini evlerinde hissedebileceği rahatlığı sağlayıp, memnuniyetlerini birinci sırada tutabilmek asıl görevimizdir.

Hakkımızda

MARDİN’DE BİR İLK 

2009 Yılında kurulan Mardin’in ilk özel hastanesi olan Özel MARDİNPARK HASTANESİ, sektöründe hizmetin çıtasını yükseltecek, tatlı bir rekabetin kıvılcımı olarak başladı sağlıktaki yolculuğuna. Sağlık konusunda hedeflerini her zaman yüksek tutan, bu hedeflere büyük bir kararlılıkla ilerleyen ve ulaştığı her hedeften sonra yeni bir hedefe odaklanan, sağlıktaki kalite anlayışıyla her geçen gün gelişen, gücüne inanan, kadrosuyla birlikte sektöründe dünya kalitesini bu ülkenin insanlarına ulaştırabileceğinin bir kanıtı oldu.

ÖZEL MARDİNPARK HASTANESİ’NDE ;

Hastalarının sağlığı kadar konforuna da büyük önem veren: 6 VIP Süit,25 tek kişilik oda 12 çift kişilik oda 16 Erişkin Yoğun Bakım Yatağı, 20 Yeni doğan Yoğun bakım küvezi 22 özel, toplam 130 yatak ile birlikte ayrıca misafirlerimiz için konforlu geniş lobiler ve her türlü yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını giderebileceği kafeteryası da bulunmaktadır.

Özel Mardin Park Hastanesinde; Anestezi ve Reanimasyon, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Nöroşirurji (Beyin cerrahisi), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik tedavi, Üroloji, Biyokimya, intaniye (enfeksiyon hastalıkları ), radyoloji dallarında hizmet verilmektedir.

Özel MardinPark Hastanesinde , HEPA Filtreli, pozitif basınçlı, modern cihazlarla donanımlı ameliyat salonu mevcut olup; MardinPark Hastanesinde her türlü ameliyat profesyonelce yapılmaktadır. Genel yoğun bakım ve Yeni doğan yoğun bakım ünitelerimizde üstün bir yaklaşımla hizmet verilmektedir. Ayrıca her an doğuma hazır iki adet doğum salonumuzun yanında doğum yapacak hastalarımız için özenle tasarlanmış “doğum sancı salonumuz “ hazır olarak bulunmaktadır.

Özel MardinPark Hastenesi’nin acil servisinde;

24 saat hizmet veren uzman doktorları, hemşireleri, diğer sağlık personelleri ve tam donanımlı ambulansları ile kesintisiz olarak, bir ekip anlayışı içinde yürütülen ve kısa zamanda ulaşılabilir olması esas tutulan bir hizmet anlayışı ile her zaman hazır bulunmaktadır.

Evet… Özel MardinPark Hastanesi kaliteli hizmet vermek için sürekli çalışmakta, Sektördeki son teknolojiyi tüm Güneydoğu Anadolu bölgesi hizmetine sunarak, profesyonel kadrosu ile sağlık sektörüne öncülük etmektedir. Tıpkı ilk günkü olduğu gibi; ‘’Gücümüze inanan, geleceğe doğru bizimle aynı hedeflere bakan ve aynı heyecanı paylaşan kadromuza’’ fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Kalite Yönetimi

KALİTE YÖNETİM BİRİM ÜYELERİ

Adı Soyadı Ünvanı
Dr. İbrahim YÜCESOY Mesul Müdür Yardımcısı ve Kalite Yönetim Direktörü
Hasan ORHAN Hastane Müdürü
Sultan TANKİŞİ Başhemşire
Uz. Dr. Muhsin YALSIZ Biyokimya Uzmanı
Uz. Dr. Zeynelabidin DEMİR Enfeksiyon Hastalıkları ve Biyokimya Uz.
Veysi İŞCAN Satın Alma Müdürü
Osman BİNGÜL Medikal Muhasebe Müdürü
Sadettin ERSÖZ Halkla İlişkiler Müdürü
Bülent AZAK Teknisyen

Kalite Yönetim Biriminin Görevleri

1. SKS çerçevesinde yürütülen çalışmaların koordinasyonunu sağlamak,

2. Kurumsal amaç ve hedeflere yönelik çalışmaları takip etmek,

3. Öz değerlendirmeleri yönetmek,

4. Güvenlik Raporlama Sistemine ilişkin süreçleri yönetmek,

5. Risk yönetimine ilişkin süreçleri yönetmek,

6. Hasta ve çalışan memnuniyetinin ölçülmesine yönelik çalışmaları (anket uygulamaları, anket sonuçlarının değerlendirilmesi, anket sonuçlarına yönelik iyileştirme çalışmaları, hasta ve çalışan geribildirimlerinin alınması gibi.) yönetmek,

7. SKS çerçevesinde dokümanların yönetimini sağlamak,

8. Kalite göstergelerine yönelik süreçleri yönetmek,

9. SKS çerçevesinde belirlenen komitelere üye olarak katılmaktır.

Özel Mardin Park Hastanesi Yönetim Şeması

Yönetim Şemasını Görmek İçin Tıklayın

Her Hakkı Saklıdır ©ÖZEL MARDİN PARK HASTANESİ 2018