Bize Ulaşın:444 36 50
Adres:13 Mart Mah. Şerit M.Remzi YERSEL Cad No:8 Artuklu/MARDİN

Servislerimiz

Özel Mardin Park Hastanesi Acil Servisi, 365 gün 24 saat hizmet veren bir birim olup, başvuran hastaların sorunlarının çözülmesinin yanı sıra, ihtiyaç halinde ilgili branşlara yönlendirilmelerini de sağlanmaktadır. Acil Servis, diğer bütün branş hekimleri ile koordineli çalışır.

Acil Olarak Verilen Hizmetler

Acil hasta kabul hizmetleri 24 saat aralıksız uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Tam teşeküllü müdahele odası, uzman hekim, hemşire ve yardımcı personel ile acil hizmetleri verilmektedir. Sunulan hizmetin profesyonel yapısı gereği, ekibin değerlendirdiği hastalarımız için, gerekli durumlarda tedavi sürecinde görev alabilecek diğer branş doktorları da davet edilmektedir. Saat 18:00’ den sonra ise, sürekli Acil Serviste bulunan doktorun yanı sıra, tüm branş doktorları kesintisiz hizmet vermektedir. Diğer branş doktorlarına ihtiyaç duyulması halinde, ilgili doktorlar hızlı bir biçimde hastaneye ulaşarak gerekli tedavi sürecini yönetmektedirler.

Böylece, gündüz saatlerinde diğer tüm branşlar tarafından desteklenen Acil Servis, gece saatlerinde de tüm branşlar doktorları tarafından desteklenmektedir.

Acil Servis, her yaş grubundan hastaya hizmet vermektedir. Acil Serviste yer alan 1 acil hasta müdahale odası (monitörizasyon ve defibrilatör olan), 1 küçük cerrahi müdahale ve alçı odası, 1 enjeksiyon odası, monitörle hasta takip imkanı ile kapsamlı hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir.

Şehir merkezinde bulunan Mardin Park Hastanesi herhangi bir yerde bulunan kritik ya da yaralı hasta transferini güvenle yapmaktadır.

Yoğun bakım ünitesini andıran ambulanslarımız şehir içi ve dışı tüm kritik noktalara en kısa, güvenilir eksiksiz teknik donanımı ve personeliyle ulaşmaktadır. İçinde defibrilatör, monitör, ve ortopedik rahatsızlıkları olanları taşıyan vakum sedyesi ile eksiksiz hizmet vermektedir.

24 saat tahsis edilmiş olan ambulans, 1 doktor ve 1 yardımcı sağlık personeli ile verilmektedir. Hem hastaneye hasta nakli, hem de gerek olay yerinde, gerekse nakil sırasında acil müdahale ile acil sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Mardin Park Hastanesi’nin ameliyathane hizmetleri, hemşirelik hizmetleri, erişkin ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri, uzman ekipler eşliğinde 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Gece Hizmetleri

Mardin Park Hastanesi;Gece Hizmetleri, gerek tıbbi, gerekse idari açıdan gündüz saatlerinde verilen hizmet akışının devamlılığını sağlayacak şekilde planlanmaktadır. Bu amaçla, saat 18:00’den sonra, tüm idari birimleri temsilen, Gece Müdürlüğü görev yapmakta, idari alanda Gece Amiri hizmet vermektedir.

Ameliyathanelerimizde, gündüz olduğu gibi, gece saatlerinde de ameliyatlar yapılabilmektedir. Hasta yatış ve taburcu, poliklinik ve vezne işlemleri gündüz olduğu gibi gece de işlerliğine devam eder. Aynı şekilde tüm gece açık olan Hastane mutfağımız, ve teknik servis tarafından verilen hizmetlerimiz de gece boyunca sürekli olarak devam etmektedir.

Hastalarımızın sağlığı kadar, güvenlikleri de bizim için son derece önemli olduğundan, 24 saat boyunca profesyonel güvenlik ekipleri görev yapmakta ve tüm alanlarda kesintisiz olarak kamera kaydı alınmaktadır.

Her Hakkı Saklıdır ©ÖZEL MARDİN PARK HASTANESİ 2018