Bize Ulaşın:444 36 50
Adres:13 Mart Mah. Şerit M.Remzi YERSEL Cad No:8 Artuklu/MARDİN

Tıbbi Birimler > Kulak Burun Boğaz(KBB)

Hastanemiz, kulak burun boğaz ve baş-boyun cerrahisi bölümünde, vücudun üç temel duyusunu sağlayan organlarda oluşabilecek fonksiyon bozuklukları ve hastaları teşhis tedavi ve izleme amacına yönelik kaliteli sağlık hizmetleri sunulmaktadır.

Tüm diğer kliniklerde olduğu gibi kulak burun boğaz bölümünde de yeterli deneyim ve bilgi birikimine sahip uzman hekim ve yardımcı sağlık personeli tarafından en üst düzeyde teknolojik sistemler aracılığıyla güven esasına dayalı kaliteli sağlık hizmeti sunulmaktadır. 

Yıllardır kulak-burun-boğaz ve baş-boyun hastalıklarının tedavisinde sıkıntılar yaşanmakta ikan, son yıllarda teknolojinin sunduğu yeni cihazlar ile bu hastalıkların tedavisinde önemli gelişmeler sağlanmıştır. Hastanemiz kulak-burun-boğaz ve baş-boyun cerrahisi disiplininde çağdaş tanı ve tedavi yaklaşımlarını özümsemiş ve bu alandaki hastalıklardan yakınan hastaların tedavisi amacı ile bu cihazları doktorların kullanımına sunulmuştur.

ODYOMETRİ CİHAZI

İşitme kayıpları, kulak çınlaması, baş dönmesi gibi bir çok durumda mevcut kulak hastalığının kulaktaki yerini ve derecesini saptamaya yardımcı olan cihazlardır.

HASTANEMİZDE KBB UYGULAMALARI

Kulak

Akut ve kronik (müzmin)kulak iltihapları,kulak ameliyatları,baş dönmesi(vertigo) kulak çınlaması,bebeklerde ve yaşlılarda işitme azlığı,orta kulak basınç rahatsızlıkları,kulak kiri ve temizlenmesi,yüz felci tedavisi vb.

Burun

Burun kemiği eğriliği ve ameliyatı,burun estetiği,sinüzit,ameliyatı,burun eti,(polip) ve endoskopik polip ameliyatı, alerjik burun rahatsızlığı (alerjik nezle), burun tıkanıklığı, burun kırıkları, burun kanaması, koku alma bozuklukları vb.

Boğaz

Farenjit, bademcik iltihabı ve bademcik ameliyatı, horlama ve radyofrekans yöntemi ile tedavisi, larenjit, ses kısıklığı, ses teli polip ve modülü, yutma bozuklukları, reflü, ağız kokusu, tat bozuklukları, çene ve çene eklemli bozuklukları gibi

Her Hakkı Saklıdır ©ÖZEL MARDİN PARK HASTANESİ 2018