Bize Ulaşın:444 36 50
Adres:13 Mart Mah.Yenişehir / MARDİN

Küresel Salgın Covid-19

Bilindiği üzere ülkemiz ve tüm dünya için küresel bir sağlık sorunu haline gelen Covid-19 pandemisi hakkında gelişmeler ve tedavi yöntemleri hastanemiz tarafından yakından takip edilmektedir. Oluşturulan enfeksiyon kontrol komitesi tarafından alınan kararlar doğrultusunda gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

Dünya Sağlık Örgütü’nün 30.01.2020 tarihinde ilan ettiği Covid-19 rehberi doğrultusunda;

1. Tüm hastane personeline gerekli bütün eğitimler verilmiştir.

2. Hastanemizin tüm birimlerinde çalışan doktor ve yardımcı personellerimiz koruyucu ekipman ile hizmet vermektedir.

3. Hastanemize giriş yapan herkesin ateşi ölçülmektedir.

4. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sizleri koruyabilmek adına hastanemiz personeline Covid-19 hızlı tanı testi yapılmaktadır.

5. Tüm birimlerimiz aktif bir şekilde hizmet vermekte ve düzenli dezenfekte edilmektedir.

6. Covid-19 şüphesi veya tanısı ile yatışı yapılan hastalarımızın tedavilerine, gerekli izolasyon sağlanarak farklı kat ve kliniklerde devam edilmektedir.

7. Ameliyathanelerin gerekli sterilizasyonu düzenli yapılmakta olup, oluşturulan steril koşullar altında tüm ameliyatlara devam edilebilmektedir.

Hastanemize başvuran her kişinin bizim için değerli olduğunu unutmayınız. Sizlerin güvenle tedavi olabileceği her türlü uygun ortamın hazırlandığını bilmenizi isteriz. Hastanemizin güçlü hekim kadrosu sayesinde Covid-19 tanısı konulan ve tedavisi gerçekleştirilerek hastalarımızı sağlıklı bir şekilde taburcu ettiğimizi bildirmek isteriz. Bizler bu virüsle mücadelede, tüm ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet etmeye hazırız.

Unutmayın; alacağınız tedbirler, virüsten daha güçlüdür. Sağlıklı günler dileriz.

ÖZEL MARDİN PARK HASTANESİ YÖNETİMİ VE TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI

Her Hakkı Saklıdır ©ÖZEL MARDİN PARK HASTANESİ 2018